Pánský vázací hedvábný motýlek Charles

SVATEBNÍ DEN – Kravata je pro průměrné, motýlek je specialitou!

Svatba je chvíle, na kterou chcete dlouho vzpomínat. Nevěsty do ní vkládají veškeré své úsilí. Vše staví na detailech a tak se není čemu divit, že kromě svých šatů, dbají i na oděv svých budoucích manželů.

A proč zrovna motýlka?

Ne, že by byly kravaty na ústupu, ale pánský motýlek přece jen dynamicky nabývá na oblíbenosti. Pro událost jakou je svatba, je nutností pořídit i speciální doplněk, na němž bude vidět, že jste si svatbu opravdu naplánovali a vyladili do posledního detailu.

Proč přírodní hedvábí ?

V tento významný den se sluší také patřičně obléci. Jeho důležitost zvýrazníte i kvalitou zvoleného materiálu. Přírodní hedvábí je velmi luxusní materiál. Bohužel od průmyslové éry ho lidé nahrazují umělým(polyesterovým), který s kvalitou nemá nic společného.

Zde cituji chytrou tezi z jednoho blogu: „Přírodní hedvábí v Čechách je takovou lochneskou, všichni ví, že existuje, ale nikdo ho nikdy neviděl.“

Naše motýlky Golden Beasts jsou vyráběny pouze z přírodních látek. Například hedvábí si necháváme na zakázku dovážet přímo ze Spojených Arabských Emirátů.

V čem je lepší vázací motýlek?

Vázací variantu si vybírají lidé, kteří ví co chtějí. Tito gurmáni v módě a luxusním zboží vědí, že uvázat si vlastního motýlka z přírodního materiálu je zážitek a zároveň součástí určitého rituálu. Jemná asymetrie uvázaného motýla vytváří dojem originality. Přírodní materiál je poddajný a má své osobité vlastnosti oproti klasickým polyesterům.

„Mějte styl! Pánský motýlek je jako šperk. Na první pohled investice do této malé drobnosti, ovšem díky své kvalitě pozvedne váš vzhled o 100%!“

Na svatbu si kupte vlastního motýlka. Mějte ho jako vzpomínku na něco hezkého a nezapomenutelného. Svatební šaty si schová málo kdo.  Ale doplněk je drobnost, díky které si můžete snadno každé výročí připomenout vaši lásku a svatební chvíle.

Chci si prohlédnout motýlky Golden Beasts na eshopu – ZDE